Bezpłatne szkolenia – „Środy z KSeF”

Zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z cyklu „Środy z KSeF”, podczas których omówione zostaną praktyczne zagadnienia związane z obowiązkowym fakturowaniem elektronicznym.   Szkolenia odbywają się w każdą środę, do 29 kwietnia 2026 r., w godzinach 10:00–12:00, w siedzibie Urzędu Skarbowego w Inowrocławiu. Każde spotkanie dedykowane jest innemu sektorowi.   Informujemy, że harmonogram obejmuje m.in.…