Za nami Walne Zebranie Członków LGD. Dziękujemy wszystkim członkom Stowarzyszenia i samorządowcom za liczną obecność i aktywny udział w obradach.
Podczas zebrania zatwierdzono sprawozdania za 2025 rok, a Zarząd otrzymał jednogłośne absolutorium.
Wybrano również Zarząd LGD na kadencję 2026–2028 w składzie:
Przemysław Stefański – Prezes
Grzegorz Pomianowski – Wiceprezes
Maciej Przeździęk – Wiceprezes
Jacek Duma – Sekretarz
Agnieszka Chlebicka – Skarbnik
Wioleta Gabryszak-Nogalska – Członek Zarządu
Adam Pilarski – Członek Zarządu
Marcin Wijata – Członek Zarządu
Komisję Rewizyjną na kadencję 2026–2028 tworzą:
Katarzyna Pawłowska – Przewodnicząca Komisji
Marek Karólewski – Sekretarz Komisji
Marek Nieznalski – Członek Komisji
Gratulujemy wszystkim wybranym osobom i życzymy owocnej pracy na rzecz naszego Stowarzyszenia oraz całego obszaru LGD.
Jednocześnie serdecznie dziękujemy osobom, które zakończyły pracę w Zarządzie i Komisji Rewizyjnej, za dotychczasowe zaangażowanie, poświęcony czas i wkład w rozwój naszego Stowarzyszenia. Życzymy wielu sukcesów w dalszej działalności!
#FunduszeUE
























