Dzięki grantowi przyznanemu przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego, za pośrednictwem naszego Stowarzyszenia, powstał klub młodzieżowy „To nasz wspólny sukces” – doskonały przykład na to, jak Fundusze Europejskie realnie wspierają rozwój lokalnych społeczności.
Z inicjatywy PW Gesal Eugeniusz Skoczyński dzieci i młodzież mają szansę rozwijać swoje pasje, zdobywać nowe doświadczenia i działać z korzyścią dla innych. Jednym z efektów tej współpracy było wczorajsze spotkanie międzypokoleniowe w świetlicy w Wielowsi, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
W spotkaniu wzięła również udział Elżbieta Piniewska – Przewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
To dla nas największa nagroda – widzieć, jak wsparcie z Funduszy Europejskich przekłada się na prawdziwe więzi i szczere uśmiechy!












