Nabór na stanowisko pracy: Asystent ds. aktywizacji i animacji!
8 sierpnia 2022 r.
LGD Czarnoziem na Soli - Nabór na stanowisko pracy: Asystent ds. aktywizacji i animacji!

Zarząd Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Czarnoziem na Soli ogłasza nabór
na wolne stanowisko pracy w biurze LGD

Określenie stanowiska pracy: Asystent ds. aktywizacji i animacji

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony (1 etat)

Opis stanowiska pracy: Asystent ds. aktywizacji i animacji jest odpowiedzialny za obsługę beneficjentów, wdrażanie projektów grantowych oraz prowadzenie działań z zakresu aktywizacji i animacji.

Wymagania  konieczne do  pełnienia   funkcji asystenta ds. aktywizacji i animacji:

  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • wiedza z zakresu funduszy europejskich skierowanych na obszary wiejskie i działania aktywizacyjne,
  • dobra znajomość obszaru LGD Czarnoziem na Soli,
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętności organizatorskie,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Do obowiązków Asystenta ds. aktywizacji i animacji należy w szczególności:

  1. prowadzenie doradztwa w zakresie naborów prowadzonych w ramach wdrażanej LSR, w szczególności w zakresie przedsięwzięć aktywizacyjnych i animacyjnych,
  2. udział w przedsięwzięciach z zakresu aktywizacji i animacji,
  3. wdrażanie, rozliczanie i kontrola projektów grantowych, realizowanych w ramach LSR,
  4. wdrażanie pozostałych projektów, realizowanych w ramach LSR oraz innych źródeł finansowania,
  5. przygotowanie i realizacja działań służących aktywizacji społeczności lokalnej,
  6. poszukiwanie dodatkowych źródeł finansowania na realizację projektów z zakresu animacji i aktywizacji społeczno-kulturalnej oraz zawodowej,
  7. organizacja i udział w spotkaniach aktywizacyjnych na obszarze objętym Lokalną Strategią Rozwoju,
  8. prowadzenie dokumentacji ze spotkań informacyjnych i szkoleń,
  9. monitorowanie problematyki związanej z Funduszami Unii Europejskiej,
  10. poszukiwanie dodatkowych źródeł finansowania na operacje własne Stowarzyszenia,
  11. pomoc w koordynowaniu projektów współpracy,
  12. dokonywanie weryfikacji wstępnej każdego wniosku o przyznanie pomocy złożonego w danym naborze.

3.    Wymagane dokumenty:

- CV,

- list motywacyjny,

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

- kopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe zatrudnienie (umowy o pracę i/lub          umowy cywilno-prawne),

- kopie dokumentów poświadczających posiadanie wymaganych kwalifikacji oraz                      dodatkowych umiejętności,

- oświadczenie kandydata o korzystaniu w pełni z praw publicznych i o niekaralności za          przestępstwa popełnione umyślnie.

4.  Dodatkowe informacje:

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV i list motywacyjny powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

5.  Etapy konkursu:

Złożenie dokumentów przez Kandydatów;

Weryfikacja dokumentów złożonych przez Kandydatów;

Rozmowa kwalifikacyjna;

Ogłoszenie wyników.

6.  Miejsce pracy:

Biuro Stowarzyszenia LGD Czarnoziem na Soli

ul. Nieodległości 16

88-150 Kruszwica

7. Określenie terminu i miejsca składania dokumentów:

Wymagane dokumenty aplikacyjne można składać osobiście w biurze LGD w dni robocze w godzinach 7:30 do 15:30 lub pocztą (decyduje data wpływu do biura) na wyżej wymieniony adres w terminie do dnia 18 sierpnia 2022 r. do godz. 14:00.

Aplikacje niekompletne oraz aplikacje, które wpłyną po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane. O zakwalifikowaniu się do rozmowy kwalifikacyjnej Kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie w terminie do 22 sierpnia 2022 r.

Informacje o ostatecznych wynikach naboru zostaną umieszczone na stronie internetowej Lokalnej Grupy Działania Czarnoziem na Soli (www.czarnoziemnasoli.pl).

Pozostałe aktualności
Wybierz rok
liczba pozycji: 141
LGD Czarnoziem na Soli - Upływa termin zgłaszania uwag w konsultacjach!!!
29 grudnia 2022 r.
Upływa termin zgłaszania uwag w konsultacjach!!!
LGD Czarnoziem na Soli - Wyniki konkursu plastycznego „Świąteczna kartka z Kujaw”
Wyniki konkursu plastycznego „Świąteczna kartka z Kujaw”
LGD Czarnoziem na Soli - Czarne Kujawy - Wybrane zwyczaje i obrzędy Kujaw Zachodnich.
28 grudnia 2022 r.
Czarne Kujawy - Wybrane zwyczaje i obrzędy Kujaw Zachodnich.
LGD Czarnoziem na Soli - Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
23 grudnia 2022 r.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
LGD Czarnoziem na Soli - Uwaga!!! Znamy wyniki konkursu „Kolędowanie z Czarnoziemem”
22 grudnia 2022 r.
Uwaga!!! Znamy wyniki konkursu „Kolędowanie z Czarnoziemem”
LGD Czarnoziem na Soli - LGD na Gniewkowskim Jarmarku Bożonarodzeniowym
19 grudnia 2022 r.
LGD na Gniewkowskim Jarmarku Bożonarodzeniowym
LGD Czarnoziem na Soli - Gniewkowski Jarmark Bożonarodzeniowy
16 grudnia 2022 r.
Gniewkowski Jarmark Bożonarodzeniowy
LGD Czarnoziem na Soli - MAGIA ŚWIĄT NA KRUSZWICKIM RYNKU
12 grudnia 2022 r.
MAGIA ŚWIĄT NA KRUSZWICKIM RYNKU
LGD Czarnoziem na Soli - JUŻ W NIEDZIELĘ MAGIA ŚWIĄT NA KRUSZWICKIM RYNKU!
8 grudnia 2022 r.
JUŻ W NIEDZIELĘ MAGIA ŚWIĄT NA KRUSZWICKIM RYNKU!
LGD Czarnoziem na Soli - LGD na V Kiermasz Bożonarodzeniowy w Rojewie
5 grudnia 2022 r.
LGD na V Kiermasz Bożonarodzeniowy w Rojewie
Wybierz rok
„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:
Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Operacja mająca na celu wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.
Przewidywane wyniki operacji: realizacja Strategii Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność na lata 2016 – 2023
Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania
Czarnoziem na Soli
ul. Niepodległości 16
e-mail: lgdczarnoziemnasoli@wp.pl
tel. 52 353 71 12
tel. kom. 600 818 821

Polityka prywatności